Prázdninová ponuka týždenného menu s úpravou cien.

Týždenné Menu v Sokolovni

Prázdninová ponuka s úpravou cien

CENOVÉ ALTERNATÍVY pre Menu 1 – Menu 4:

Hlavné jedlo + polievka                      3,90 eur

Hlavné jedlo bez polievky                  3,50 eur

Polievka samostatne                           1,00 eur

Klubová cena Sokolovne                    3,50 eur    V cene:  Hlavné jedlo + polievka

– pri zakúpení straveniek Sokolovne je minimálny odber 15 ks

Menu 5 – Cena je rovnaká s polievkou  aj bez polievky.

V našej kuchyni sa snažíme pripravovať jedlá, ktoré sú pestré, chutné, nutrične vyvážené, sú ľahko stráviteľné a neodoberajú Vám energiu potrebnú pre telo, práve naopak, Vám ju dodávajú. Počas sezóny používame v čo najväčšej miere potraviny od lokálnych dodávateľov. Jedlá pripravujeme vždy z čerstvých surovín na slnečnicovom oleji, zemiaky a cestovinové jedlá mastíme čerstvým maslom, šaláty extrapanenským olivovým olejom, k dochuteniu jedál používame korenia bez umelých prísad. Na dohusťovanie omáčok a jedál používame zemiakový alebo kukuričný škrob, nie múku, preto je väčšina jedál vhodná aj pre celiatikov.

Za kvalitu jedál zodpovedá: Dávid Mihok.

Váha jedál: Polievky cca 330 ml, mäso 100-150 g a zelenina 150 g v surovom stave, prílohy: zemiaky, ryža 150 g, šalát 20-40 g,

Cestoviny 300 g.

Takisto pripravujeme rôzne druhy obložených mís a chlebíčky po telefonickej dohode.

Kompletná ponuka jedál na www.sokol-presov.sk

U nás môžete platiť bankovou kartou, stravnými lístkami a elektronickými jedálnymi kartami spoločností:

Calio, UP Slovensko, DOXX, Ticket Restaurant a Vaša Slovensko.