Súťaž o večeru pre celú rodinu a iné zaujímavé ceny

Milí naši súčasní a veríme, že aj budúci zákazníci,

s našimi zamestnancami sme pre Vám pripravili zaujímavú súťaž. V prípade, že navštívite Reštauráciu Sokolovňa a vyplníte výherný kupón, budete zaradení do súťaže o zaujímavé „reštauračné“ ceny 🙂 Vylosovanie súťaže prebehne 14.2.2018 v reštaurácii za účasti notára. Výherné čísla zverejníme na našom webe www.sokol-presov.sk a FB www.facebook.com/restauraciasokolovnapresov/

Na letáčiku nájdete aj bližšie informácie o reštaurácii a športovom areáli Sokol, kde okrem nových pekných priestorov, chutného jedla, lahodného vínka, chladeného pivka nájdete aj športové vyžitie na tenisových kurtoch a na ihrisku s umelou trávou a osvetlením. Samozrejmosťou je bezplatné parkovanie na dvoch horných parkoviskách a na parkovisku bezprostredne pred reštauráciou.