Úprava cien od 1.1.2019

Milí hostia, ďakujeme, že ste s nami boli v roku 2018 a dúfame,

že aj napriek zvýšeniu cien v roku 2019, nám ostanete verní.

My sa budeme snažiť, aby Vám mohol naďalej slúžiť

ten istý personál a aby Vám aj v novom roku u nás veľmi chutilo.

Zmeny cien v roku 2019

MENU = Hlavné jedlo + polievka alebo bez polievky: 4,20 eur

KLUBOVÝ STRAVNÝ LÍSTOK: MENU = Hlavné jedlo + polievka alebo bez polievky: 3,80 eur

POLIEVKA SAMOSTATNE: 1,00 eur

Klubový stravný lístok si môžete zakúpiť už teraz, minimálny odber 15 ks.

V našej kuchyni pripravujeme jedlá, ktoré sú pestré, chutné, nutrične vyvážené, sú ľahko stráviteľné a neodoberajú Vám energiu potrebnú pre telo, práve naopak, Vám ju dodávajú. Počas sezóny používame v čo najväčšej miere potraviny od lokálnych dodávateľov. Jedlá pripravujeme na slnečnicovom oleji, zemiaky a cestovinové jedlá mastíme čerstvým maslom, šaláty extrapanenským olivovým olejom, k dochuteniu jedál používame korenia bez umelých prísad. Na dohusťovanie omáčok a jedál používame zemiakový alebo kukuričný škrob, nie múku, preto je väčšina jedál vhodná aj pre celiatikov.

Za kvalitu jedál zodpovedá: Ján Obšitník

Váha jedál: Polievky 330 ml, mäso 100-150 g, zelenina 150 g v surovom stave, prílohy: zemiaky, ryža 150 g, šalát 20-40 g,Cestoviny 300 g.

Takisto pripravujeme rôzne druhy obložených mís a chlebíčky po telefonickej dohode.

Kompletná ponuka jedál na www.sokol-presov.sk

U nás môžete platiť bankovou kartou, stravnými lístkami a elektronickými jedálnymi kartami spoločností:

Calio, UP Slovensko, DOXX, Ticket Restaurant a Vaša Slovensko.

Alergény: 1. Obilniny obsahujúce lepok (t.j. pšenica, raž, jačmeň, ovos, špalda, kamut alebo ich hybridné odrody). 2. Kôrovce a výrobky z nich. 3. Vajcia a výrobky z nich. 4. Ryby a výrobky z nich. 5. Arašidy a výrobky z nich. 6. Sójové zrná a výrobky z nich. 7. Mlieko a výrobky z neho. 8. Orechy, ktorými sú mandle, lieskové orechy, vlašské orechy, kešu, pekanové orechy, para orechy, pistácie, makadamové orechy a queenslandské orechy a výrobky z nich.  9. Zeler a výrobky z neho. 10. Horčica a výrobky z nej. 11. Sezamové semená a výrobky z nich. 12. Oxid siričitý a siričitany v koncentráciách vyšších ako 10 mg/kg alebo 10 mg/l, Vlčí bôb a výrobky z neho. 14. Mäkkýše a výrobky z nich.

Reštaurácia Sokolovňa, Kpt. Nálepku 2860/6, Prešov  IČO: 44779925

KONTAKTY: Objednávky akcií: 0918 66 56 37, e-mail: krisandova.maria@gmail.com